Renk Seçin : Siyah Turuncu Mavi Kırmızı Mor Yesil

Ağaç-iş Sendikası İnegöl şubesi İftar Yemeği

Ağaç-iş Sendikası İnegöl şubesi İftar Yemeği

İnegöl Starwood fabrikasında örgütlü olan Ağaç-iş Sendikası’nın Kasap Mehmet’te düzenlediği iftar yemeğine Ağaç-İş Sendikası Genel Başkanı Mürsel Taşçı, Genel Merkez Mali Sekreteri Hasan Doğan, İnegöl Belediye Başkan Yardımcısı Durmuş Aydın, Ağaç-iş sendikasında görev yapmış eski şube başkanları, şube yönetim kurulu üyeleri ve yaklaşık 350 sendika üyesi katıldı.
KURTULUŞA VE DİRİLİŞE VESİLE OLSUN
İftar programında konuşan Ağaç-İş Sendikası İnegöl Şube Başkanı Ergin Çoban, “Cenab-ı Haktan önemli bir dileğim adeta bir yangına dönen İslam coğrafyasında, dünyanın birçok bölgesinde Müslüman kardeşlerimiz yoksulluk, açlık, sefalet çekerken daha doğrusu ölümle pençeleşirken rahmet, bağışlama ve kurtuluş ayı olan Ramazan’ın kurtuluşa ve dirilişe vesile olmasıdır.
İşçi camiası olarak vatanı için şehit olan asker, polis ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyoruz” dedi.
4500 SENDİKA ÜYESİ
Türkiye genelinde 26 bölgede toplam 4500 sendika üyesi olan çalışanlara iftar yemeği verdiklerini söyleyen Ağaç-İş Sendikası Genel Başkanı Mürsel Taşçı da şunları söyledi:
“Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennemden azad olan11 ayın sultanı mübarek Ramazan-ı Şerifte birlik ve beraberliğimizin katlanarak devam etmesini yüce Rabbimden niyaz ediyorum” dedi..

Konuya Yorum Yap

Bu konuya toplam 2 yorum yapılmış.
  • Şaban Korkmaz Haziran 30, 2016 | 11:15 pm

    Ağaç-İş Sendikasının İnegölde düzenlediği iftara basın olarak katıldım, düzenlenen iftar birlik beraberlik anlamında çok güzel olmuş. Emeği olan herkese teşekkkür ediyorum..

  • Şaban Korkmaz Haziran 30, 2016 | 11:20 pm

    Ağaç-İş sendikasının dozenlemiş olduğu İnegöl iftarına basın mensubu olarak katıldım. İftar birlik beraberlik anlamında çok güzel oldu. Emeği olan herkese teşekkür ediyorum.

Son Yazılar

maç yayınları
ankara çankaya escort
rüzgar enerjisi