Renk Seçin : Siyah Turuncu Mavi Kırmızı Mor Yesil

Gökhan Kibar, Ağaç-İş Genel Sekreteri oldu

Gökhan Kibar, Ağaç-İş Genel Sekreteri oldu

89781

 

Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu(Türk-İş)’e bağlı olarak faaliyet gösteren Ağaç İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Gökhan Kibar geçtiğimiz günlerde gerçekleşen genel merkez kongresinde Genel Sekreter seçildi.

Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu(Türk-îş)’e bağlı olarak faaliyet gösteren Ağaç İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Gökhan Kibar, gerçekleşen genel merkez kongresinde Genel Sekreterlik görevine seçildi. Kibar bu yeni görevi nedeniyle Kocaeli Şube Başkanlığı görevini de vekaleten şube sekreteri Semih Gür’e bıraktı. 1998 yılından bu yana başkanlık görevini yürüten Mürsel Taşçı, kongrede tekrar aday oldu. İlimizden Ağaç İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Gökhan Kibar da Ahmet Bayrak isimli sendika üyesi ile birlikte Genel Sekreterlik için aday olmuştu. Kibar, genel kurulda 56 oy alarak Genel Sekreter seçildi. Ahmet Bayrak ise 44 oy aldı. Mürsel Taşçı da 89 delegenin oyunu alarak başkan seçildi.

GÖKHAN KİBAR KİMDİR?

Ağaç-İş Sendikası Genel Merkez Genel Sekreteri seçilen Gökhan Kibar, 1981 İzmit doğumlu. 14 yıldan beri Yıldız Sunta MDF’de çalışıyor. 2008 yılından beri sendikacılık görevini icra ediyor. Evli ve 2 çocuk sahibi. VEKALET SEMİH GÜR’DE Ağaç İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanlığı görevini ise mevcut yönetimde Şube Sekreteri olarak görev yapan Semih Gür yürütecek. Semih Gür; 1973 Bahçecik doğumlu. 2 çocuk sahibi. 20 yıldır Yıldız Sunta MDF’de çalışıyor. (Ayşegül Kalaycı) KİBAR VE GÜR- Ağaç İş Sendikası Genel Sekreteri olan Gökhan Kibar(solda) Kocaeli Şube Başkanlığı görevini bıraktı. Bu göreve, Şube Sekreteri Semih Gür vekalet edecek.

Konuya Yorum Yap

Bu konuya toplam 0 yorum yapılmış.

Son Yazılar

maç yayınları
ankara çankaya escort
rüzgar enerjisi